(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-10-16 11:14

trafic l1h1 chłodnia

(Nr 1260291)
trafic l1h1 chłodnia

Marka i model:

renault trafic

Waga w kg:

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1812.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, kiedy kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Trzeba pamiętać również, właściwa waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Enfield Road, E

Od 17 paź 2016 do 21 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Jasło

Termin elastyczny