(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Trailer (Nr 4723508)

Trailer

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

300.00

Dystans: 150.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Lincolnshire, Lincoln

29 lip 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, West Midlands, Birmingham

Od 29 lip 2019 do 30 lip 2019


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu transportu naczepy, ważne znaczenie mają wielkość, waga, czas konieczny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a także data realizacji transportu. Przekazanie dokładnych wymiarów przyczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładną wycenę. Znaczenie ma również to, czy naczepa jest na chodzie (ma nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych naczep wyróżniamy naczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za przewóz naczepki do przewozu jednośladów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) cena wyniosła w przybliżeniu 640 złotych (co umożliwiło oszczędność niemal 463 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono w przybliżeniu 450 PLN (co pozwoliło na oszczędność pawie 326 złotych w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł w przybliżeniu 300 zł.

Elementami, mającymi wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są takie same jak przy transporcie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, ciężar i uszkodzenia naczepy. W ,momencie jeśli firmy przewozowe traktują naczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest zazwyczaj niższa.