(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

trailer (Nr 6073525)

trailer

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.44

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

570

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 715.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Riding Mill

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Galway, Cathair Na Gaillimhe

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny transportu naczepy, największe znaczenie mają wymiary, waga, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także data realizacji przewozu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy umożliwi firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest poruszająca się (ma działające koła). Pośród transportowanych przyczep wyróżniamy naczepy kempingowe, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Na przykład, za przewóz naczepki do przewozu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował niecałe 640 złotych (co umożliwiło oszczędność pawie 463 zł w porównaniu do stawek rynkowych). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła szacunkowo 450 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie pawie 326 złotych w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-stolica (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł orientacyjnie 300 zł.

Elementami, które mają wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość drogi, gabaryty, waga i uszkodzenia naczepy. W przypadku jeżeli firmy transportowe rozważają przyczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu może być tańsza.