(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Trailer 7m x 3.69m x 2.45m pulled or on transporter (Nr 7151256) Wyróżnione

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

3000

Budżet zlecenia [€]:

1300

Dystans: 2060.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kantabria, Santander

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu transportu przyczepy, największe znaczenie mają wielkość, ciężar, czas potrzebny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a również termin realizacji przewozu. Przedstawienie dokładnych wymiarów naczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Znaczenie ma również to, czy przyczepa jest poruszająca się (posiada działające koła). Pośród transportowanych przyczep znajdują się naczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Np., za transport naczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował około 640 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie niemal 463 PLN w zestawieniu do stawek rynkowych). Za transport naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła w granicach 450 PLN (co pozwoliło na zaoszczędzenie niemal 326 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł około 300 PLN.

Elementami, mającymi wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość trasy, wymiary, waga i uszkodzenia naczepy. W ,momencie jeżeli przewoźnicy traktują przyczepę jako doładunek, to cena transportu bywa tańsza.