(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-10-28 01:55

Trajka

(Nr 2119839)
Trajka

Długość [m]:

3.0

Szerokość [m]:

2.0

Wysokość [m]:

2.0

Waga w kg (łączna):

300.00

Budżet zlecenia [zł]:

350

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 568.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport auta osobowego to łatwizna. Gdy masz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, czyli np. maszynę budowlaną, naczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo po prostu posiadasz niezapakowany skuter, wtedy pojawia się kłopot ze znalezieniem profesjonalnej firmy. Serwis Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu trudności. Ze względu na fakt, że posiadamy w bazie tysiące różnorodnych firm z różnoraką flotą wozów, więc na pewno znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada gabaryty.

    Aby otrzymać ogłoszenia dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najprecyzyjniej przedstawić urządzenie. To pozwoli firmie transportowej sprawdzić, czy ma należyty samochód, aby taki transport uskutecznić. W sytuacji, kiedy wymiary lub waga zestawu przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy powinni posiadać dodatkowe uprawnienia, a w trakcie jazdy konieczna jest obecność pilota. Ważne jest także określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i może sam podjechać na przyczepę, czy też na przykład ma awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz maszyny w serwisie Clicktrans z reguły bywa nie tak wysoka niż typowe stawki w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości prawie 950 km został zrealizowany za 900 złotych, czyli aż o 500 PLN taniej niż przeważnie taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Kłodzko, 57-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny