(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-19 21:30

traktor

(Nr 1973270)
traktor

Marka i model:

traktor łodka kosiarka dźwig

Waga w kg:

5000.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1667.00 km

Informacje dodatkowe:

dźwig budowlający , wolno stojący o dł.ok 5 metrów . Kosiarka rotacyjna dł. 4 metry . łódź z przyczepką dł.4,2 metra. załadunek w jednym miejscu widlakiem.

Oferty od Przewoźników (0)

6980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-08-2017, 21:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-21 do 2017-08-27

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać także, właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

85000 La Roche-sur-Yon, Francja

30 sie 2017

Adres i termin dostawy

Paczków, Polska

Termin elastyczny