(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-12-31 14:46

traktor

(Nr 2249007)
traktor

Marka i model:

zetor 8245

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.8

Waga w kg (łączna):

4500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2254.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 11:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych z reguły jest transportem ponad formatowym. Do urządzeń rolniczych kwalifikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Olbrzymie urządzenia rolnicze są maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa samodzielnie poruszać się po jezdniach, bo ich rozmiar przekracza dozwolone gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak i w UE. Przeszkodę przedstawiać może również napór osi pojazdów uprawnych, który przerasta standardy dopuszczalne dla większej części tras.

Jak transportuje się pojazdy uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych niejednokrotnie stosuje się naczepy typu semi i tele. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń rolniczych powinni dysponować właściwie dostosowanymi lawetami, które są w stanie przetransportować maszyny rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, kiedy pojazd przerasta dopuszczalne reguły gabarytami lub ciężarem, potrzebne jest uzyskanie specjalnego pozwolenia, a także potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt transportu pojazdów uprawnych

    Cena przewozu maszyny uprawnego jest związana od wymiarów, ciężaru i stanu urządzenia. Na koszt przewozu wpływa także długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być dodatkowo czas transportu.

Adres i termin nadania

Cathair na Gaillimhe, Irlandia

5 sty 2018

Adres i termin dostawy

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

20 sty 2018