(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-01-31 01:41

Traktor ihc (Nr 2337416)

Traktor ihc

Marka i model:

Ihc 343

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1845.00

Dystans: km

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn uprawnych z reguły jest transportem ponadgabarytowym. Do maszyn rolniczych wliczamy kombajny, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Sporawe urządzenia rolnicze bywają maszynami nienormatywnymi. Urządzenia te nie są uprawnione zwyczajnie jeździć po jezdniach, jako że ich wymiar przekracza możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak również w Unii Europejskiej. Trudność przedstawiać może dodatkowo napór osi pojazdów rolniczych, który przekracza normy dopuszczalne dla większości dróg.

Jak transportuje się maszyny uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych nierzadko korzysta się z naczepy rodzaju jumbo lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów uprawnych mają stosownie dopasowanymi lawetami, które podołają przewieźć ciągniki uprawne, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, jeżeli pojazd przewyższa możliwe standardy wymiarami lub wagą, konieczne jest zdobycie specjalnego pozwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt przewozu ciągników rolniczych

    Koszt transportu maszyny uprawnego jest związana od wymiarów, wagi i stanu pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa także odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Ważnym czynnikiem może być jeszcze czas transportu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Dammheim

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Węgry, Somogy Megye, Somogydöröcske

Termin elastyczny