(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktor kosiarka (Nr 4919642)

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 622.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Grotów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie grabi czy węży ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też przewóz ław, posągów. Są to w głównej mierze wielkie urządzenia oraz są dosyć ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w zasadzie każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodniczy zazwyczaj nie jest zamknięty w pudłach, dlatego warto go dobrze ochronić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie ruszał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził innych pakunków znajdujących się w pojeździe, czy też nie uszkodził samego auta transportującego.

Jeśli posiadany sprzęt ogrodowy jest na tyle wielki, że nie jesteśmy w stanie sami go przetransportować, wówczas można zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym wyjściem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. W momencie, kiedy planujemy zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, wagę, jak również liczbę elementów którą planujemy przetransportować. Im dokładniej przedstawimy naszą paczkę tym przewoźnicy precyzyjniej wycenią koszt przewozu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych najczęściej zależy od odcinka do przejechania oraz gabarytów paczki. Zwykle po zgłoszeniu zlecenia w portalu, wystarczy poczekać niewiele czasu, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest wstrzymać się chodź jeden dzień, aby zebrać wszystkie wyceny od przewoźników. Wtedy zostaje tylko upatrzeć ofertę najkorzystniejszego transportu sprzętu do ogrodu według nas.