(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktor kosiarka (Nr 5431102)

Długość [m]:

2.95

Szerokość [m]:

1.1

Wysokość [m]:

1.75

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1703.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Delmenhorst

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Clare, Tromora East

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje wyłącznie łopat czy grilli do ogrodu. Myśląc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też przewóz stołów, posągów. Są to zazwyczaj spore rzeczy oraz są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w gruncie rzeczy każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy z reguły nie jest zamknięty w pudłach, z tego powodu opłaca się go odpowiednio ochronić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych pakunków umieszczonych w aucie, czy też nie zarysował samego auta transportującego.

W przypadku, kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie możemy samodzielnie go przetransportować, wówczas można skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. Gdy planujemy zamówić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, wagę, czy też liczbę rzeczy którą planujemy przewieźć. Czym staranniej przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe precyzyjniej wycenią cenę przewozu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od odcinka do przejechania i gabarytów przesyłki. Na ogół po zgłoszeniu przesyłki w portalu, wystarczy zaczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest poczekać chodź jeden dzień, aby uzyskać wszystkie wyceny od firm transportowych. Wówczas zostaje tylko wskazać zlecenie najbardziej interesującego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.