(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktor ogrodowy STIGA (Nr 8083755)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Traktor ogrodowy STIGA
Wpisane wymiary
200 x 100 x 100 cm
Wpisana waga
190 kg
1
Łączna waga:
190 kg
Dystans
172 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

Od 12 paź 2021 do 15 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Grybów

Od 12 paź 2021 do 15 paź 2021


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje jedynie łopat czy grilli ogrodowych. Myśląc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też transport ław, fontann. Są to w głównej mierze wielkie urządzenia oraz są dosyć ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować na dobrą sprawę każdym typem samochodu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zwykle nie jest zapakowany w paczkach, z tego powodu warto go odpowiednio zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył innych elementów umieszczonych w samochodzie, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest odpowiednio duży, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przewieźć, wówczas dobrą praktyką jest zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Aby zamówić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, wagę, jak również liczbę elementów którą planujemy przewieźć. Im staranniej przedstawimy taką przesyłkę tym firmy przewozowe z większą dokładnością podadzą cenę przewozu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego w głównej mierze zależy od trasy i rozmiarów przesyłki. Zwykle po zgłoszeniu przesyłki w serwisie, wystarczy odczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto wstrzymać się chodź dzień, żeby zgromadzić jak najwięcej wycen od przewoźników. Wówczas pozostaje tylko wybrać ofertę najbardziej interesującego transportu sprzętu ogrodowego według nas.