(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktor ogrodowy x 1, Rozsiewacz do nawozu / soli x 1 (Nr 8196898)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Traktor ogrodowy
Wpisane wymiary
250 x 120 x 130 cm
Wpisana waga
250 kg
1
Rozsiewacz do nawozu / soli
Wpisane wymiary
100 x 80 x 90 cm
Wpisana waga
85 kg
1
Łączna waga:
335 kg
Dystans
1157 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Limburgia, Thorn

2 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Pruszków

Od 3 gru 2021 do 12 gru 2021


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje jedynie grabi czy grilli do ogrodu. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz ław, posągów. Są to przede wszystkim duże rzeczy i są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić praktycznie każdym typem samochodu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zazwyczaj nie jest zamknięty w paczkach, z tego powodu opłaca się go stosownie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przesuwał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził innych elementów transportowanych w aucie, czy też nie zniszczył samego pojazdu transportującego.

W przypadku, kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie możemy samodzielnie go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym rozwiązaniem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki przewoźników. W przypadku, gdy chcemy zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej podając: trasę, gabaryty sprzętu, wagę, jak również liczbę rzeczy jaką chcemy przetransportować. Czym szczegółowiej przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy transportowe dokładniej wycenią cenę transportu. Cena transportu narzędzi ogrodowych przede wszystkim zależy od trasy oraz wielkości przesyłki. Na ogół po zgłoszeniu przesyłki w portalu, należy odczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto wstrzymać się chodź kilka godzin, aby zebrać wszystkie wyceny od przewoźników. Wtedy pozostaje tylko wskazać ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.