(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktorek (Nr 4798352)

Traktorek

Długość [m]:

1.85

Szerokość [m]:

0.85

Wysokość [m]:

0.95

Waga w kg (łączna):

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 552.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Szczebrzeszyn

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie dotyczy wyłącznie grabi czy węży do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też transport krzeseł, fontann. Są to w głównej mierze wielkie przedmioty i są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w zasadzie każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy z reguły nie jest upakowany w skrzyniach, dlatego warto go właściwie osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie uszkodził innych pakunków transportowanych w aucie, czy też nie zniszczył samego samochodu transportującego.

Jeżeli posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie damy radę samodzielnie go przetransportować, wtedy warto zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym wyjściem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. Żeby zamówić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów którą chcemy przewieźć. Czym bardziej wyczerpująco przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe precyzyjniej wycenią cenę przewozu. Koszt przewozu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od odcinka do przejechania oraz rozmiarów paczki. Najczęściej po zgłoszeniu przesyłki w serwisie, należy poczekać kilka chwil, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest poczekać chodź jeden dzień, aby uzbierać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wyselekcjonować ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.