(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktorek Glebogryzarka (Nr 7534377)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Traktorek Glebogryzarka
180 x 80 x 100 cm
200 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
200 kg
Dystans
1232 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Szwecja, Hallands Län, Halmstad

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Radziemice

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz auta osobowego to nic trudnego. Jeśli masz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, choćby np. maszynę budowlaną, naczepę kempingową, quada, skuter wodny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo po prostu masz niezapakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć trudność ze znalezieniem odpowiedniej firmy. Serwis Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu problemów. Dlatego, że posiadamy w serwisie tysiące różnorodnych firm transportowych z rozmaitą gamą pojazdów, więc na pewno pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma gabaryty.

    Jeżeli chcesz dostać oferty dostosowane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najwnikliwiej opisać pojazd. To ułatwi przewoźnikowi przejrzeć, czy posiada właściwy samochód, żeby taki transport zrealizować. W przypadku, gdy gabaryty lub ciężar samochodów przewyższają parametry możliwe w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy mają obowiązek mieć specjalne certyfikaty, a podczas przewozu potrzebna jest obecność pilota. Istotne będzie ponadto określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i może sam podjechać na przyczepę, czy też przykładowo ma niesprawności, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport sprzętu w portalu Clicktrans często jest mniejsza niż typowe stawki na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym około 950 km został zrealizowany za 900 PLN, czyli prawie 500 PLN taniej niż na ogół taki transport wynosi.