(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2017-06-27 13:43

traktorek kosiarka

(Nr 1874273)
traktorek kosiarka

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

120

Waga w kg:

180.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 1972.00 km

Informacje dodatkowe:

do przewozu traktorek kosiarka , mozna zabierac o kazdej porze dnia i nocy .

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje jedynie łopat czy węży ogrodowych. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport stołów, rzeźb. Są to zwykle spore narzędzia i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w praktyce każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt do ogrodu zazwyczaj nie jest upakowany w pudłach, z tej przyczyny opłaca się go należycie ochronić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przemieszczał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził pozostałych narzędzi przewożonych w pojeździe, czy też nie zniszczył samego pojazdu transportującego.

Jeżeli nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przewieźć, wówczas można udać się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki firm transportowych. Kiedy chcemy zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: trasę, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę rzeczy jaką myślimy przewieźć. Im bardziej wyczerpująco przedstawimy naszą paczkę tym przewoźnicy dokładniej podadzą cenę przewozu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych zazwyczaj zależy od odległości do pokonania i rozmiarów paczki. Na ogół po wystawieniu przesyłki w serwisie, należy odczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest wstrzymać się chodź jeden dzień, aby zebrać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko upatrzeć zlecenie najbardziej interesującego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.

Adres i termin nadania

Leicester, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraśnik, Polska

Termin elastyczny