(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktorek - Kosiarka Etesia Hydro 100 (Nr 4496997)

Traktorek - Kosiarka Etesia Hydro 100

Długość [m]:

2.90

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.30

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 882.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Duisburg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Konin

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie dotyczy jedynie łopat czy węży do ogrodu. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz krzeseł, posągów. Są to w głównej mierze duże przedmioty i są dosyć ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić w gruncie rzeczy każdym typem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zwykle nie jest zapakowany w pudłach, z tej przyczyny warto go stosownie ochronić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przemieszczał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył innych sprzętów przewożonych w aucie, czy też nie zarysował samego auta transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przewieźć, wtedy warto skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące firm transportowych. Kiedy chcemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów którą planujemy przewieźć. Im bardziej wyczerpująco opiszemy taką paczkę tym przewoźnicy dokładniej wycenią cenę transportu. Cena transportu narzędzi ogrodowych zwykle zależy od odległości do pokonania oraz wielkości paczki. Na ogół po wystawieniu przesyłki w serwisie, należy zaczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest wstrzymać się chodź kilka godzin, aby zebrać wszystkie wyceny od firm przewozowych. Wówczas pozostaje tylko wyłonić ofertę najbardziej interesującego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.