(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-05-17 11:11

Traktorek kosiarka Husqvarna z osprzętem (Nr 2713588)

Traktorek kosiarka Husqvarna z osprzętem

Długość [m]:

1.75

Szerokość [m]:

1.22

Wysokość [m]:

1.09

Waga w kg (łączna):

232.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1962.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie łopat czy grilli ogrodowych. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport ław, rzeźb. Są to najczęściej wielkie urządzenia jak i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić na dobrą sprawę każdym typem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy zazwyczaj nie jest upakowany w pudłach, z tego powodu należy go należycie ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie uszkodził innych elementów transportowanych w pojeździe, czy też nie zniszczył samego samochodu transportującego.

Jeżeli posiadany sprzęt ogrodowy jest na tyle wielki, że nie damy radę sami go przetransportować, wtedy można skierować się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki firm transportowych. Żeby zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: trasę, wielkość sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów jaką planujemy przewieźć. Czym staranniej przedstawimy naszą paczkę tym firmy transportowe dokładniej wycenią cenę transportu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego głównie zależy od trasy oraz wielkości paczki. Zazwyczaj po wystawieniu zlecenia w serwisie, wystarczy zaczekać kilka chwil, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto zaczekać chodź dzień, żeby uzyskać jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wówczas pozostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.

Adres i termin nadania

Kotórz Wielki, 46-045, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Garrevaques, 81700, Francja

Termin elastyczny