(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-29 16:08

Traktorek na palecie

(Nr 2332036)

Marka i model:

Kosiarka

Waga w kg (łączna):

80.00

Budżet zlecenia [zł]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 511.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 10:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla przesyłek paletowych o wadze do 300kg i rozmiarach maksymalnych 120x80cm w podstawie palety i wysokości do 180cm. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości: (1)

Dariusz . (Przewoźnik)
01-02-2018, 10:04
Transport tylko na palecie 120x80cm. Nic nie może wystawać poza jej obrys.

399 zł

ID firmy: 498459
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 16:22

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Załadunek wtorek, dostawa środa/czwartek.

Cena (zawiera VAT): 399 zł

Wiadomości:

690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 11:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-28, 11:33

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to często kosztowne towary, które wydają się na ogół trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Ciężkie - wszakże tylko na pozór. Właściwie przymocowany pojazd na pewno przetrzyma trasę bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas transportu na przyczepie, obowiązkowe są 4 liny mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są jedynie 2, bowiem posiadają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zarazem nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest niepewne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Zagwiździe, 46-030, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny