(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-29 16:08

Traktorek na palecie

(Nr 2332036)

Marka i model:

Kosiarka

Waga w kg (łączna):

80.00

Budżet zlecenia [zł]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 511.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 10:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla przesyłek paletowych o wadze do 300kg i rozmiarach maksymalnych 120x80cm w podstawie palety i wysokości do 180cm. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości: (1)

Dariusz . (Przewoźnik)
01-02-2018, 10:04
Transport tylko na palecie 120x80cm. Nic nie może wystawać poza jej obrys.

399 zł

ID firmy: 498459
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 16:22

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Załadunek wtorek, dostawa środa/czwartek.

Cena (zawiera VAT): 399 zł

Wiadomości:

690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 11:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-28, 11:33

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

Motocykle i skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wyglądają na dosyć ciężkie do unieruchomienia w trakcie przewozu. Trudne - wszakże tylko na pozór. Dobrze przymocowany jednoślad na pewno przetrzyma drogę bez żadnej skazy.

            Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, niezbędne będą cztery pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą zaledwie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Kluczowe jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu i między przewożonymi obiektami.

Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

            Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

            Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Zagwiździe, 46-030, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny