(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktorek ogrodowy z osprzętem (Nr 5034862)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 250.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Brzeg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Sulechów

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje tylko łopat czy węży ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz stołów, rzeźb. Są to przede wszystkim spore urządzenia i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować ogólnie rzecz biorąc każdym typem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt do ogrodu z reguły nie jest zapakowany w skrzyniach, dlatego opłaca się go stosownie osłonić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przemieszczał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził innych sprzętów znajdujących się w pojeździe, czy też nie zarysował samego pojazdu transportującego.

Jeżeli posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie jesteśmy w stanie osobiście go przetransportować, wówczas dobrą praktyką jest udać się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki przewoźników. Żeby zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, ciężar, jak również liczbę rzeczy którą chcemy przetransportować. Im staranniej przedstawimy taką paczkę tym przewoźnicy precyzyjniej wycenią cenę transportu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych głównie zależy od odcinka do przejechania oraz rozmiarów paczki. Przeważnie po wystawieniu przesyłki w serwisie, należy odczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest zaczekać chodź jeden dzień, żeby zebrać jak najwięcej wycen od przewoźników. Wtedy zostaje tylko wskazać ofertę najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego według nas.