(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktorek ogroodowy (Nr 5875598)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 741.00 km

Adres i termin nadania

Dania, Dania, Gmina Tølløse

25 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Gniezno

Od 24 lut 2020 do 29 lut 2020


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje wyłącznie łopat czy grilli ogrodowych. Myśląc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też przewóz stołów, fontann. Są to zazwyczaj spore elementy i są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować na dobrą sprawę każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu najczęściej nie jest zamknięty w skrzyniach, z tego powodu trzeba go stosownie zabezpieczyć. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie ruszał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył innych pakunków przewożonych w aucie, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Jeżeli posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie damy radę sami go przetransportować, wówczas można udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Kiedy chcemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę przedmiotów którą myślimy przetransportować. Czym skrupulatniej przedstawimy naszą przesyłkę tym przewoźnicy z większą dokładnością wycenią koszt przewozu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych zwykle zależy od trasy i gabarytów przesyłki. Przeważnie po wystawieniu zlecenia w portalu, wystarczy zaczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto zaczekać chodź dzień, żeby uzbierać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wytypować ofertę najbardziej interesującego transportu sprzętu ogrodowego według nas.