(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

traktorek westwood T1200 do przywiezienia z Uk (Nr 211154)

traktorek westwood T1200 do przywiezienia z Uk

Długość [m]:

165

Szerokość [m]:

92

Wysokość [m]:

106

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1918.30 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Llangattock, NP8 1PL

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, skawina, 32-050, korabnicka

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy wyłącznie grabi czy grilli ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też transport ław, posągów. Są to najczęściej duże przedmioty jak i są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić praktycznie każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy najczęściej nie jest upakowany w pudłach, więc warto go stosownie ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził pozostałych narzędzi znajdujących się w samochodzie, czy też nie uszkodził samego auta transportującego.

Kiedy nasz sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie możemy samodzielnie go przewieźć, wtedy można udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym rozwiązaniem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Aby zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, wagę, jak również liczbę rzeczy jaką planujemy przewieźć. Czym dokładniej opiszemy taką przesyłkę tym przewoźnicy z większą dokładnością podadzą koszt transportu. Cena transportu narzędzi ogrodowych w głównej mierze zależy od odległości do pokonania i gabarytów paczki. Najczęściej po wystawieniu zlecenia w serwisie, wystarczy poczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto zaczekać chodź jeden dzień, żeby uzyskać pełną bazę wycen od firm transportowych. Wtedy zostaje tylko wybrać zlecenie najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.