(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktorki kosiarka (Nr 4690432)

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

102

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

170

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 875.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Limburg, Horst Aan De Maas

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Nielep

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie dotyczy tylko łopat czy grilli do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz krzeseł, rzeźb. Są to zwykle duże rzeczy i są dosyć ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić w praktyce każdym typem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy przeważnie nie jest zamknięty w paczkach, z tej przyczyny trzeba go odpowiednio zabezpieczyć. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przesuwał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych sprzętów znajdujących się w aucie, czy też nie uszkodził samego pojazdu transportującego.

W przypadku, kiedy nasz sprzęt do ogrodu jest odpowiednio duży, że nie możemy sami go przetransportować, wówczas można zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym sposobem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. Kiedy chcemy zamówić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: trasę, wielkość sprzętu, ciężar, jak również liczbę elementów jaką planujemy przewieźć. Czym bardziej wyczerpująco przedstawimy taką paczkę tym firmy transportowe z większą dokładnością wycenią cenę przewozu. Koszt przewozu sprzętu ogrodowego najczęściej zależy od odcinka do przejechania oraz rozmiarów paczki. Najczęściej po zgłoszeniu zlecenia w portalu, wystarczy odczekać niewiele czasu, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto poczekać chodź kilka godzin, aby zebrać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wtedy zostaje tylko wskazać zlecenie najbardziej interesującego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.