(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Trampolina ziemna (Nr 4037234)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

285.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

850

Dystans: 987.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Kobyłka

12 mar 2019

Adres i termin dostawy

Dania, Zelandia, Køge

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to maszyny, które zazwyczaj mieszczą się w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się także przykładowo: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy jest nielekki oraz ciężko przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt sportowy powinien być solidnie popakowany i zabezpieczony podczas transportu. Najbezpieczniej jest wziąć oryginalne kartony. Jeżeli urządzenie może łatwo ulegnąć uszkodzeniu, trzeba zastosować do zabezpieczenia takie surowce jak: kartony, styropian, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z wielu fragmentów, powinno się go rozłożyć i osłonić wszystkie części odrębnie - głównie, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy wewnątrz kartonu – zadbajmy więc o to, żeby puste obszary w paczce zapełnić gazetami lub folią bąbelkową. Rzeczy nie powinny przemieszczać się w środku kartonu.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego ma wpływ odległość między adresem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, waga i wielkość, a także ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 zł. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 złotych.