(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Trampolina ziemna (Nr 4534885)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

235

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

850

Dystans: 980.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Kobyłka

Od 17 cze 2019 do 22 cze 2019

Adres i termin dostawy

Dania, Zelandia, Køge

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to maszyny, które najczęściej mieszczą się w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się także między innymi: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W dużo przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki i z trudem można przetransportować go samemu.

Sprzęt sportowy powinien być solidnie zapakowany oraz zabezpieczony podczas przewozu. Najbezpieczniej jest zastosować oryginalne torby. Gdy sprzęt może ulec uszkodzeniu, należy zastosować do osłony takie surowce jak: pudełka, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, powinno się go rozmontować oraz zapakować wszystkie elementy oddzielnie - głównie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy wewnątrz kartonu – postarajmy się zatem o to, aby puste obszary w paczce wypełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Elementy nie powinny przemieszczać się w środku paczki.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego wpływa trasa pomiędzy miejscem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, waga i gabaryty, jak również liczba sztuk koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 PLN.