(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Trampolina ziemna (Nr 5419486)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg (łączna):

195

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 315.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Kobyłka

12 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

12 lis 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które najczęściej można znaleźć na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt treningowy uważa się także na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy dużo waży i trudno przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt treningowy musi być solidnie zapakowany i osłonięty podczas transportu. Najlepiej jest wziąć oryginalne kartony. Gdy urządzenie może ulegnąć awarii, należy wykorzystać do ochrony takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, powinno się go rozłożyć oraz osłonić wszystkie części oddzielnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku kartonu – zadbajmy wobec tego o to, aby luźne obszary w paczce wypełnić gazetami lub folią bąbelkową. Rzeczy nie mogą przesuwać się w środku skrzyni.

Na koszt transportu sprzętu treningowego wpływa odcinek między miejscem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, waga i wymiary, a także ilość elementów koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 złotych.