(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2011-11-18 13:39

TRANSPOR 4 KRZESEL WARSZAWA - ŁÓDZ

(Nr 133521)

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

90

Ilość sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 137.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2011, 15:23

Załadunek możliwy w terminach:

2011-11-21

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam W dniu 21.11 moge wykonac usluge dla panstwa w godz.popoludniowych.Transport ubezpieczony OCP

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

165 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2011, 14:24

Załadunek możliwy w terminach:

2011-11-21

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

witam w poniedzialek rano bd w warszawie moge zabrac towar i dostarczyc do łodzi.tego samego dnia prosze o kontakt

Cena (zawiera VAT): 165 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ uchybienia na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli przewozimy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. mokrą szmatką. Następnie warto przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu przedmiotów, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 18 lis 2011 do 20 lis 2011

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 18 lis 2011 do 20 lis 2011