(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-31 09:52

Transport 1 roweru

(Nr 1998905)
Transport 1 roweru

Waga w kg:

15.00

Dystans: 344.00 km

Informacje dodatkowe:

Dzien dobry, zlece transport roweru z Wroclawia do Berlina. Niestety nie mam mozliwosci przetransportowac go samemu. Termin transportu jest bardzo elastyczny.

Oferty od Przewoźników (0)

165 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 13:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 165 zł

Wiadomości:

200 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 12:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję transportu dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy rower należy zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź kupić stosowny karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto zdemontować i usunąć wszystkie ruchome częścipedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy roweru przydałoby się ułożyć w odrębnych, mniejszych kartonach bądź osłonić wycinkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle trzeba osłonić gazetami lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw chroniących rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 . Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny