(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-31 09:52

Transport 1 roweru

(Nr 1998905)
Transport 1 roweru

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 344.00 km

Informacje dodatkowe:

Dzien dobry, zlece transport roweru z Wroclawia do Berlina. Niestety nie mam mozliwosci przetransportowac go samemu. Termin transportu jest bardzo elastyczny.

Oferty od Przewoźników (0)

165 zł

ID firmy: 508548
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 13:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 165 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 73098
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 12:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo nabyć stosowny karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się zdemontować i zdjąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie ulokować w oddzielnych, małych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba osłonić gazetami bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw chroniących przesyłkę.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a także daty realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny