(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2018-02-23 16:39

Transport 10 kontenerów syropu - 10t

(Nr 2408944)

Waga w kg (łączna):

10000.00

Opakowanie ładunku:

Syrop będzie zapakowany w 10 paletopojemnikach po 1 tonie. Waga netto jednego pojemnika to około 60kg. Pojemniki szczelnie zaplombowane i zabezpieczone.

Dystans: 975.00 km

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport pokarmów i zbóż, pasz jest bardzo restrykcyjną dziedziną transportu ponieważ występuje niebezpieczeństwo związane z nadpsuciem produktów żywnościowych. Przewoźnik podejmujący się przewozu pokarmu ma obowiązek stosować się do przepisów i otrzymać stosowne zaświadczenia. Przewóz pożywienia bywa także wymagający ze względu na rozmaitość artykułów żywnościowych – pośród nich występują artykuły roślinne, suche, płynne itd. Każdy z tych artykułów potrzebuje różnych wymogów przechowywania (na przykład odpowiedniej temperatury). Firmy transportowe przewożące produkty spożywcze mierzą się z presją czasu, potrzebą zorganizowania odpowiedniego wyposażenia i wymogów transportu jak również należytym zabezpieczeniem żywności. W przypadku, kiedy zlecamy przewóz produktów żywnościowych, przewoźnik powinien posiadać odpowiednie dokumenty z Inspekcji Weterynaryjnej.

Kosz transportu żywności i produktów rolnych

    Cena przewozu pokarmów i produktów rolnych zależy od gabarytów, ciężaru oraz liczby sztuk transportowanych artykułów, jak również od odległości między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Przykładowo, za przewóz blisko 100 kg groszku na trasie Olsztyn – Kraków wydano 140 zł. Za przewóz 500 kilogramów kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków wydano 500 PLN. Przewóz 6 palet lodów z Namysłowa do Wrocławia zleceniodawca wydał 350 PLN. Za transport 20 palet produktów zamrożonych z miejscowości Ryki do Słupska wydano 2800 PLN.

Adres i termin nadania

Żyrzyn, 24-103, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Albrechtshausen 1, Katlenburg-Lindau, 37191, Niemcy

Termin elastyczny