(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Transport 18t. DE50997- DE14979+ DE14480 (Nr 5364094)

Transport 18t. DE50997- DE14979+ DE14480

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

18000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 567.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Köln

29 lis 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brandenburgia, Großbeeren

2 gru 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować kilka zasadniczych formalności.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku małych paczek czy też towarów sypkich, należałoby sprecyzować, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych zaświadczeń, na dodatek w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po dookreśleniu swoich warunków, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej publikowane, docierają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja umożliwia zdobycie niskich stawek.