(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-11-25 22:40

Transport 2 - 3 aut z niemiec

(Nr 1453682)
Transport 2 - 3 aut z niemiec

Marka i model:

outlander, clio i ewentualnie megane

Dystans: 1320.70 km

Informacje dodatkowe:

z mainz do chelm

Oferty od Przewoźników (0)

4000 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 22:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-11-28, 23:59

Opis oferty:

OCP na transport aut a nie rzeczy. LICENCJA Proszę dobrze sprawdzać. Niektórzy piszą że transport ubezpieczony ale jak. To powinno być zweryfikowane przez clicktrans, tak jak w naszym przypadku na karcie o nas jest to zaznaczone. Jesteśmy firmą z Koszalina. Można sprawdzić nasze referencje. Dlatego jeszcze raz proszę sprawdzać ubezpieczenie przewoźnika ale nie na transport rzeczy tylko na transport aut. My takie OCP posiadamy. Pozdrawiam i zapraszam

Cena (zawiera VAT): 4000 zł

Wiadomości: (1)

kacper130
25-11-2016, 22:59
witam cena dotyczy 3 sztuk
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta pojawia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada pamiętać również, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Niemcy, 55268

Od 25 lis 2016 do 3 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, 22-100

Termin elastyczny