(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-12-01 12:56

TRANSPORT 24 KPL NAROŻNIKÓW 60M3

(Nr 1482732)

Długość [m]:

2,8

Szerokość [m]:

1,6

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg:

2800.00

Ilość sztuk:

24

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1081.50 km

Informacje dodatkowe:

ZLECĘ TRANSPORT 24 NOWYCH KOMPLETÓW NAROŻNIKÓW MASA 24 KPL 2800 KG

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jak transportujemy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Następnie należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Świdwin, 78-300, KROSINO, 1

Od 2 gru 2016 do 4 gru 2016

Adres i termin dostawy

Belgia, Beernem, 8730, NIJVERHEIDSSTRAAT, 7

5 gru 2016