(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2016-07-01 12:14

Transport 3 lekkich figur dekoracyjnych do 16837 Flecken Zechlin

(Nr 725142)

Długość [m]:

55

Szerokość [m]:

55

Wysokość [m]:

130

Waga w kg (łączna):

25.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 363.40 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od gabarytów ładunku, terminu przewozu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której układa się mniejsze rzeczy lub opakowania. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (na przykład farby, kamień itd.), drzwi jak również artykuły chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który należy transportować samochodem - Tirem oraz zajmuje jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie transportu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – głównie w przypadku transportu ładunków płynnych i ładunków sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Inne towary – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Siedlisko, 67-112

Od 1 lip 2016 do 9 lip 2016

Adres i termin dostawy

Niemcy, Flecken Zechlin, 16837

Od 1 lip 2016 do 9 lip 2016