(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2016-11-24 12:09

Transport 5EP z Polski do Izraela

(Nr 1445392)
Transport 5EP z Polski do Izraela

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

200.00

Ilość sztuk:

5

Dystans: 3915.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

    Przewóz części i gadżetów samochodowych uważany jest za transport stwarzający pewne problemy i potrzebujący specjalnego zabezpieczenia. Oferty transportu części i akcesoriów wypadałoby, żeby były realizowane przez doświadczonego przewoźnika, specjalizującego się w tej dziedzinie przewozu oraz posiadającego należyte ubezpieczenie. Spośród ogłoszeń odnoszących się do przewozu części i gadżetów najczęściej można znaleźć: opony, zderzaki, nadkola maski, drzwi do wozu, jak również elementy potrzebujące działań z jeszcze większą ostrożnością – skrzynie biegów czy poduszki powietrzne.

Cena przewozu części i gadżetów

    Cena transportu części i gadżetów samochodowych uzależniona jest od gabarytu: obszerności, długości i wysokości modułu i często od odcinka trasy, na którym jest zrealizowana paczka. Gdy części i akcesoria potrzebują profesjonalnych, dodatkowych zabezpieczeń po stronie firmy transportowej, wpłynie to także na finalny koszt transportu. Np., transport kompletu felg z Wickford (Wielka Brytania) do Środy Śląskiej (Polska) to cena zaledwie 220 zł. Przewóz koła rolniczego z Torunia do Widuchowa wiąże się z kosztem około 90 złotych. Za przewóz skrzyni biegów z Kalisza do Katowic wydamy około 100 PLN. Zlecenie przewozu zderzaka i płyty silnika na drodze z Poznania do Warszawy będzie wiązać się z ceną 190 zł. Przewóz przedniej maski do Skody na trasie Gorzów Wielkopolski – Chatham w Wielkiej Brytanii to cena średnio 300 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Polkowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Izrael, Hajfa

Termin elastyczny