(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-31 11:35

Transport 87-710 Słuzewo - 06-232 Czerwonka

(Nr 1820642)
Transport 87-710 Słuzewo - 06-232 Czerwonka

Dystans: 208.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje zwłaszcza przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu ustalić parę zasadniczych problemów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz rozładunku towaru. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też produktów sypkich, opłaca się ustalić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu starczy otwarta przyczepa. Jeżeli chcemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych świadectw, oprócz tego w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich cen.

Adres i termin nadania

Służewo, 87-710, Polska

Od 31 maj 2017 do 5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Czerwonka Szlachecka, 06-232, Polska

Termin elastyczny