(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-20 20:47

transport auta uk do pl

(Nr 1422482)
transport auta uk do pl

Marka i model:

opel insignia sedan

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1939.30 km

Informacje dodatkowe:

zlece transport auta z anglii Tamworth b77 do polski 06-323 Jednorozec , auto nie uszkodzone pali i jezdzi

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy nie zapominać także, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Tamworth, B77 4ET

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Jednorożec, 06 323 , piastowska

Termin elastyczny