(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-10-18 22:54

transport auta z grecji do polski

(Nr 1272912)
transport auta z grecji do polski

Marka i model:

Audi A4

Waga w kg (łączna):

1400.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1872.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2300 zł

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-10-2016, 10:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-26 do 2016-10-27

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy nie zapominać również, iż rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Grecja, ateny, 166 74

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, szymbark, 38-311

Termin elastyczny