(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-29 12:55

Transport auta z Vantaa do krakowa

(Nr 1469972)
Transport auta z Vantaa do krakowa

Marka i model:

Volvo xc90

Waga w kg:

2100.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1459.10 km

Informacje dodatkowe:

Szukam transportu auta, termin do ustalenia.

Oferty od Przewoźników (0)

4200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 20:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-06 do 2016-12-20

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-22, 23:59

Opis oferty:

jestem do dyspozycji

Cena (zawiera VAT): 4200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się pamiętać także, iż rzeczywista masa naczepy nie może przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Finlandia, Vantaa

Od 5 gru 2016 do 12 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Wieliczka

Od 6 gru 2016 do 18 gru 2016