(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2016-10-20 13:12

Transport belek do regałów na palecie.

(Nr 1278832)

Długość [m]:

2.7

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Paleta

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 280.20 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu różnych towarów jest zależny od rozmiaru towaru, terminu przewozu oraz odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

    Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której umieszcza się nieduże przedmioty lub paczki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na nich często przewozi się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (np., terakota, panele itd.), okna jak również produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zapełnia jedynie fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie transportu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów może wymagać kontenera – głównie przy przewozie towarów w postaci płynu i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować towary drobne w paczkach – workach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i sypkich – łatwo rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Odolanów, 63-430, Biadaszki, 6

Od 20 paź 2016 do 21 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Zabrze, 41-800, Pawliczka , 22a

Od 20 paź 2016 do 23 paź 2016