(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-26 17:57

Transport Bmw 5er z Augsburg do Ciechanów

(Nr 1455942)
Transport Bmw 5er z Augsburg do Ciechanów

Marka i model:

Bmw 5er

Waga w kg:

1450.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1125.90 km

Informacje dodatkowe:

Witam zlece transport Bmw 5er 2.0 benzyna z Augsburg do okolic Ciechanowa. Transport wtorek lub środę

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 17:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-02, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się nierzadko, jeżeli nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Augsburg

Od 29 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Opinogóra Górna

Termin elastyczny