(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

transport całęgo tira domki letniskowe w elementach, PRZEPRAWA PROMEM Z LIVORNO- Włochy do Bastia (Nr 5168494)

transport całęgo tira  domki letniskowe w elementach,  PRZEPRAWA PROMEM Z LIVORNO- Włochy do Bastia

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Opakowanie ładunku:

ładunek na Paletach lecz nie wsyztko , są też elementy jak przesówne drzwi z domków które raczej trzeba by było przewieść w pionie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1701.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Korsyka, Calvi

Od 25 lis 2019 do 31 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Świebodzin

Od 25 lis 2019 do 31 gru 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka kluczowych tematów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, należy określić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu może być odkryta naczepa. Jeżeli chcemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie stosownych certyfikatów, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej zamieszczone, docierają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie niskich stawek.