(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-27 10:52

Transport cateringu dietetycznego na terenie Poznania

(Nr 1873670)
Transport cateringu dietetycznego na terenie Poznania

Długość [m]:

0,1

Szerokość [m]:

0,2

Wysokość [m]:

0,2

Waga w kg:

0.80

Ilość sztuk:

30

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, poszukuję firmy do rozwożenia cateringu dietetycznego na terenie Poznania. Dziennie od 20 do 50 adresów. Praca od niedzieli do piątku. Mile widziane firmy realizujące już takie usługi na terenie Poznania. Proszę o podawanie stawki za punkt.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, warto opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

10 lip 2017

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

10 lip 2017