(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2016-10-24 14:08

Transport ciągnik 50 km Kutno - Kochowo g/Ostrowite (Nr 1293971)

Marka i model:

Zoomlion RK 504

Długość [m]:

3.66

Szerokość [m]:

1.72

Wysokość [m]:

2.58

Waga w kg (łączna):

2800.00

Dystans: 109.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych prawie zawsze bywa przewozem o dużych rozmiarach. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Pokaźne urządzenia rolnicze bywają pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny swobodnie jeździć po ulicach, bo ich wielkość przerasta dopuszczalne gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak również w Europie. Utrudnienie przedstawiać może również nacisk osi pojazdów rolniczych, jaki przekracza zasady możliwe dla większej części dróg.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych prawie zawsze używa się naczepy rodzaju jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych powinni posiadać właściwie przysposobionymi lawetami, które mogą przewieźć urządzenia uprawne, których waga jest do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, jeżeli zestaw przerasta możliwe standardy rozmiarem lub wagą, wymagane jest uzyskanie odpowiedniego zezwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt transportu pojazdów rolniczych

    Koszt transportu pojazdu uprawnego jest uzależniona od wielkości, ciężaru i sprawności urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym czynnikiem może być dodatkowo czas przewozu.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Kutno, 99-300, Woźniaków, 19a

Od 25 paź 2016 do 28 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Ostrowite, 62-402, Kochowo, 16 a

Od 25 paź 2016 do 28 paź 2016