(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2016-11-10 17:24

Transport desek Polska - Dania

(Nr 1373952)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1062.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa uzależniony od wielkości towaru, terminu przewozu oraz odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której można układać mniejsze przedmioty lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często przewozi się artykuły spożywcze, paczki, produkty budowlane (takie jak farby, kamień itd.), drzwi jak również towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który musi być przewożony pojazdem - Tirem oraz zajmuje jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie przewozu używa się różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów wymaga użycia kontenera – głównie przy przewozie ładunków płynnych lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i sypkich – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Nysa, 48-300

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dania, Randers, 8930

Termin elastyczny