Transport domków domek holenderski x 10 (Nr 8012391)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Transport domków domek holenderski
700 x 300 x 250 cm
3000 kg
10
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
30000 kg
Dystans
808 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Holandia, Friesland, De Fryske Marren

Od 1 lis 2021 do 30 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Iłowa

Od 8 lis 2021 do 30 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. W trakcie przewożenia tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne parametry wpływające na koszt przewozu to: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je dobrze przytwierdzić tak, aby w trakcie transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

Kiedy chcemy użyć wariantu tańszego transportu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem i zaoferują dogodną cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najciekawszą propozycję.