(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-25 20:33

Transport drzewa dluzycy

(Nr 2321520)
Transport drzewa dluzycy

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 63.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od wielkości ładunku, terminu przewozu jak również od odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której rozkłada się nieduże przedmioty lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach zazwyczaj transportuje się meble, paczki, produkty budowlane (takie jak farby, kamień itd.), drzwi jak także produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zajmuje jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie transportu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Kontenery – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie ładunków płynnych lub ładunków sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w paczkach – workach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i sypkich – można rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Nowy Sącz, 33-304, Polska

Od 2 lut 2018 do 10 lut 2018

Adres i termin dostawy

Szerzyny, Polska

Od 2 lut 2018 do 10 lut 2018