(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

transport duzej paczki do uk (Nr 1888885)

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg (łączna):

45.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1471.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kościan

Od 5 lip 2017 do 8 lip 2017

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Lower Salthrop

Od 7 lip 2017 do 9 lip 2017


Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, należy wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).