(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

transport duzej paczki do uk (Nr 2198406)

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg (łączna):

45

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1195.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kościan

Od 4 gru 2017 do 8 gru 2017

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Suffolk Coastal

Od 8 gru 2017 do 10 gru 2017


Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).