(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

transport duzej paczki do uk (Nr 3908482)

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg (łączna):

45

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1659.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Widziszewo

Od 18 lut 2019 do 22 lut 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Cheshire East, Knutsford

Od 19 lut 2019 do 23 lut 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).