(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-01-17 14:18

Transport Dwóch Biurek.

(Nr 1587995)

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

0.72

Wysokość [m]:

0.74

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

70

Dystans: 69.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, zlece transport 2 biurek z kontenerkami. Wymiary: sługość: 140cm głębokość: 72cm wysokość: 74cm Odbiór Kraków. Potrzebna będzie pomoc przy załadunku, rozładunek już będzie zapewniony:)

Oferty od Przewoźników (0)

80 zł

ID firmy: 459749
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-01-2017, 08:32

Załadunek możliwy w terminach:

2017-01-18

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

za osiem dych mogę przwiez dziś po pietnastej

Cena (zawiera VAT): 80 zł

Wiadomości:

100 zł

ID firmy: 101032
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-01-2017, 14:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-01-19 do 2017-01-20

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-01-18, 23:24

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, dlatego że pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, kiedy transportujemy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Następnie warto zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, albowiem części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później należycie ochronić. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale utrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu przedmiotów, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Łukowska, Kraków, 03-984, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oświęcim, 32-600, Polska

Termin elastyczny