Meble Dodano: 2018-01-02 12:40

TRANSPORT DWÓCH FOTELI + PODNÓŻEK

(Nr 2250786)
TRANSPORT DWÓCH FOTELI + PODNÓŻEK

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

70

Waga w kg:

8.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 987.00 km

Informacje dodatkowe:

KONIECZNA ZAPŁATA 200 euro PRZY ODBIORZE

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

1200 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 12:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem! Pozdrawiam Emilia:)

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, np. wilgotną gąbką. Potem należałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niepewne, dlatego że elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak np. łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Cadenberge, Niemcy

2 sty 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 2 sty 2018 do 14 sty 2018